Chemiczna |
Linia | Kierunek | Czas |
20 | Dworzec Główny | 21:14 |
20 | Dworzec Główny | 22:14 |
N3 | Os.Śląskie | 23:36 |
27 | Jarogniewice | 04:16 |
2 | Jędrzychów | 04:34 |
5 | Os.Leśne | 04:36 |
19 | Os.Mazurskie | 04:40 |
2 | Jędrzychów | 04:41 |
19 | Łężyca | 04:44 |
44 | Jędrzychów | 04:50 |
14 | Os.Śląskie | 04:51 |
5 | Os.Leśne | 04:54 |
26 | PKP Nowy Kisielin | 04:54 |
6 | Braniborska | 04:55 |
19 | Os.Mazurskie | 04:56 |