Chemiczna |
Linia | Kierunek | Czas |
6 | Braniborska | 16:57 |
20 | Dworzec Główny | 17:14 |
20 | Dworzec Główny | 18:14 |
20 | Dworzec Główny | 19:14 |
20 | Dworzec Główny | 20:14 |
20 | Dworzec Główny | 21:14 |
20 | Dworzec Główny | 22:14 |
N1 | Os. Śląskie | 23:07 |
N1 | Os. Śląskie | 23:37 |
26 | PKP Nowy Kisielin | 05:03 |
20 | Dworzec Główny | 05:13 |
5 | Os. Leśne /Trasa zm. | 05:32 |
2 | Jędrzychów | 05:40 |
2 | Jędrzychów | 05:57 |
19 | Os. Mazurskie | 05:58 |