Głowackiego |
Linia | Kierunek | Czas |
9 | Jędrzychów | 9 min |
44 | Jędrzychów | 22:02 |
27 | Ochla | 22:42 |
N3 | Botaniczna | 00:27 |
N3 | Botaniczna | 01:41 |
27 | Ochla | 04:50 |
2 | Jędrzychów | 05:08 |
2 | Jędrzychów | 05:23 |
27 | Jeleniów | 05:32 |
2 | Jędrzychów | 06:08 |
44 | Jędrzychów | 06:17 |
27 | Jarogniewice | 06:33 |
44 | Jędrzychów | 07:04 |
27 | Ochla | 07:34 |
44 | Jędrzychów | 08:04 |