ZUS |
Linia | Kierunek | Czas |
12 | Lechitów | 15:40 |
12 | Lechitów | 15:40 |
12 | Lechitów | 15:40 |
12 | Lechitów | 15:40 |
19 | Os.Mazurskie | 15:45 |
19 | Os.Mazurskie | 15:45 |
19 | Os.Mazurskie | 15:54 |
19 | Os.Mazurskie | 15:54 |
20 | Dworzec Główny | 15:56 |
20 | Dworzec Główny | 15:56 |
20 | Dworzec Główny | 15:56 |
20 | Dworzec Główny | 15:56 |
19 | Os.Mazurskie | 16:00 |
19 | Os.Mazurskie | 16:00 |
19 | Os.Mazurskie | 16:14 |