Dworzec Główny |
Linia | Kierunek | Czas |
5 | Os.Leśne | 09:50 |
0 | Botaniczna | 09:55 |
17 | Os.Przyjaźni | 10:00 |
1 | Jędrzychów | 10:00 |
27 | Jeleniów | 10:02 |
8 | Zawadzkiego Zośki | 10:05 |
5 | Os.Leśne | 10:10 |
30 | Barcikowice | 10:14 |
0 | Botaniczna | 10:15 |
6 | Braniborska | 10:18 |
12 | Os.Leśne | 10:19 |
1 | Jędrzychów | 10:20 |
20 | Przylep | 10:21 |
44 | Jędrzychów | 10:22 |
8 | Zawadzkiego Zośki | 10:25 |