Dworzec Główny |
Linia | Kierunek | Czas |
26 | PKP Nowy Kisielin | 17:24 |
1 | Chynów | 17:26 |
8 | Os.Śląskie | 17:31 |
27 | Wyspiańskiego | 17:32 |
25 | Droszków | 17:34 |
5 | Os.Czarkowo | 17:36 |
19 | Os.Mazurskie | 17:39 |
22 | Chynów | 17:41 |
0 | Wrocławska | 17:41 |
12 | Lechitów | 17:44 |
1 | Chynów | 17:46 |
44 | Wyspiańskiego | 17:47 |
8 | Os.Śląskie | 17:51 |
5 | Os.Czarkowo | 17:56 |
6 | Braniborska | 17:56 |