Lwowska |
Linia | Kierunek | Czas |
0 | Botaniczna | 20:00 |
14 | Os.Śląskie | 20:01 |
29 | Os.Czarkowo | 20:14 |
0 | Botaniczna | 20:30 |
14 | Os.Śląskie | 20:31 |
0 | Botaniczna | 21:01 |
14 | Os.Śląskie | 21:01 |
29 | Os.Czarkowo | 21:16 |
14 | Os.Śląskie | 21:31 |
0 | Botaniczna | 21:31 |
14 | Os.Śląskie | 22:01 |
0 | Botaniczna | 22:30 |
0 | Botaniczna | 22:31 |
14 | Os.Śląskie | 22:31 |
0 | Zjazd/Zajezdnia Chemiczna | 22:43 |